Múcsonyban zárta le a Regionális Bajnokságot csapatunk!

2000 és 2001-es születésû játékosaink a KBSC ellen igyekeztek helytállni.

SVF SE - KBSC 1-4 (0-1) Nagy melegben indult az idény utolsó meccse csapatunknak, ahol a némileg idõsebb játékosokkal felálló KBSC volt az ellenfél. Jó iramban és vendég fölényben indult a derbi, de fiaink hamar felvették a ritmust és egyenrangú ellenfelei voltak a barcikaiaknak. A küzdelmes mezõnyjátékot elõbb egy vendéghelyzet, aztán egy Sajóvölgye próbálkozás törte meg, hogy aztán váratlanul a kék-sárgák jussanak elõnyhöz. Egy jobb oldali támadás után a kapu elé lõtt labdát, nem tudta eltakarítani bizonytalankodó védelmünk és góllal büntette ezt a vendégcsapat. A második félidõt sokkal jobban kezdtük, a srácok nagyobb fokozatba kapcsoltak és egyre több veszélyt jelentettek a KBSC kapujára. 10 perc elteltével aztán ismét a vendégek szereztek gólt, miután egy véleményes büntetõbõl bevették Márián kapuját. Nem sokat váratott magára a szépítés, egy gyönyörû kontratámadást vezetett végig csapatunk és a higgadt befejezés után 2-1re módosult az állás. Ezt követõen viszont a KBSC percei következtek. Nem tudtuk lezárni a vendégek nagyon veszélyes jobb oldalát, ami két gyors gólt is eredményezett, így megérdemelt vendégsikerrel zárult az utolsó bajnoki. A mérkõzésen egyébként azok a futballistáink szerepeltek akik a következõ bajnokságban szerephez juthatnak majd, tehát ez egy jó gyakorlás volt az õsszel induló pontvadászatra is.