Nagypályás csapataink hétvégi eredményei

Az U21 illetve az U17-es korosztály hazai pályán fogadta Mátészalka csapatát, az U14-es és U15-ös csapataink Budapestre utaztak, ahol a Ferencváros korosztályos csapataival mérkõztek meg.

U21: SVF - Mátészalka 9:3 Kezdõcsapat: Meskó-Dócs-Kakuk-Ruszó-Richter-Frecskó-Kazvinszki-Nestián-Szemere-Lakatos-Strekáf Csere: Polónyi-Fábián-Dányi Gólszerzõk: Strekáf (5), Kazvinszki, Frecskó, Szemere, Nestián Tudtuk, hogy ezen a mérkõzésen valószínûleg mi fogunk dominálni, ezért az elõzõ hetihez képest szerkezetet váltottunk. Támadóbb felállásban kezdtük a mérkõzést, és ennek meg lett az eredménye. Tulajdonképpen a 3 pont sorsát a félidõre eldöntöttük. A második félidõ elején, a könnyelmûségünknek köszönhetõen közelebb került hozzánk az ellenfél, de erre újabb gólokkal válaszoltunk! Zabos Attila: Gratulálok az egész csapatnak a hozzáálláshoz, és a mutatott játékhoz! Sok szép akciót vezettünk, szépségdíjas gólokat szereztünk, de nem szabad magunktól elájulni, a neheze még hátravan! Jók: Az egész csapat! U17: SVF-Mátészalka 1:2 (0:1) Kezdõ: Binda-Lados-Palkó-Orosz-Pásztor-Kovács Á.-Márton-Szynal-Bozik-Botos-Czagány Csere: Horváth (56'), Jónás (55') Gólszerzõ: Botos (49') U15 FTC-SVF 8:1 (4:0) Kezdõ: Elek-Takács-Engelhardt-Barna-Farkas-Vécsei-Pogonyi-Zouaoui-Dávid-Kiss-Holló Á. Csere: Holló S. (41'), Némedi (41'), Demeter (70') Horváth (41') Gólszerzõ: Dávid Tihamér (69') U14 FTC-SVF 10:2 (5:1) Kezdõ: Zádori-Ádám-Kovács K.-Kalocsai-Jobbik-Bodolai-Fehér-Mészáros-Puda-Kovács R.-Bóna Csere: Balogh (47'), Divinszki (51'), Csáki (57') Gólszerzõk: Fehér Márk (21'), Kovács Ruben (46')