Egy gyõzelem és három vereség nagypályás csapataink hétvégi mérlege a nyitányon

U15 és U14-es csapataink a DVTK-t fogadták hazai pályán Múcsonyban, az U17 és U21-eseink Cigándon vendégszerepeltek.

U 15: SVF - DVTK 0:1 (0:0) SVF: Elek - Holló Ákos (Poszuk A), Gulyás, Kiss Móricz, Farkas - Engelhardt, Pogonyi, Takács, Vécsei (Holló Áron), Mohamed - Dávid T. Edzõ: Kovács Roland Kovács Roland legénysége nagyon balszerencsés vereséget szenvedett. A csapat jó teljesítményt nyújtott, bátran vállalkoztunk és több ígéretes lehetõség is kihasználatlanul maradt. A második félidõben Gulyás második sárga lappal a kiállítás sorsára jutott így emberhátrányban játszottuk le a hajrát. Sajnos egy nagyon balszerencsés góllal ellenfelünk vezetést szerzett. Ezután is támadtunk, komoly lehetõségeink voltak de nem sikerült betalálni. Összességében a csapat a vereség ellenére dicséretet érdemel teljesítményéért, de a kapu elõtt sokkal jobban kell koncentrálni a jövõben! U 14: SVF-DVTK 0:11 (0:3) SVF: Zádori (Balogh), Ádám, Kovács Kornél (Szegedi), Kalocsai (Divinszki), Jobbik, Gulácsi, Nagy (Proczner), Mészáros, Puda, Kovács Ruben, Bóna (Magyar) Edzõ: Kócsi József Kócsi József csapata sima vereséget szenvedett a DVTK-tól. Az elsõ félidõben még jól tartotta magát a csapat de a második játékrészben minden tekintetben felül múlt minket esélyesebb ellenfelünk. Sajnos jó néhány játékosnál hozzáállásbeli problémákat is tapasztalhattunk.. Az már most látszódik, hogy nagyon hiányzik két meghatározó játékosunk Fehér Dominik és Kónya Boldizsár. Bízunk benne, hogy meggondolják magukat és segítségére lesznek a csapatnak a jövõben. Akár már a jövõ héten az FTC ellen! U 21: Cigánd-SVF 1:2 (0:1) SVF: Polónyi, Süttõ, Nestián, Kakuk, Szemere, Dócs, Marczis, Ruszó, Strekáf, Lakatos (Frecskó), Fábián (Rézmûves) Edzõ: Zabos Attila Zabos Attila csapata nagy küzdelemben szerezte meg a gyõzelmet. Egy kis szöglet után Fábián Bence lõtt mesteri gólt mellyel vezetést szereztünk. A második félidõ elején a hazai csapat kiegyenlített. A 62'-ben a jól játszó Strekáf megszerezte csapatunk gyõztes gólját. A meccs vége parázs hangulatú lett. Marczis Marcell a 85'-ben a kiállítás sorsára jutott. Összességében megérdemelt gyõzelmet arattunk, gratulálunk a csapatnak! U 17: Cigánd-SVF 6:2 (2:0) SVF: Binda, Jónás, Lados, Pásztor, Albók, Kovács Ákos, Kovács Dániel, Szynal (Horváth), Bozik, Botos (Márton) Edzõ: Zsiga Gyula Zsiga Gyula legénysége látszólag sima vereséget szenvedett, de ezen a meccsen volt ám minden... Nem fölmentve játékosainkat de a mérkõzés játékvezetõje ezen a napon fõszereplõvé lépett elõ. Elõször az 5' percben túl szigorúan kiállította Albók Zoltánt. Ezt még a hazaiak sem igazán értették. A 7' percben már 2:0 ra vezettek a hazaiak. Csapatunk magára talált. A második félidõ elején Kovács Ádám és Botos Ferenc góljaival kiegyenlítettünk! Két átlövés gólnál is hibáztunk és két 11-est is ítéltek ellenünk a mérkõzésen.. A 72'-ben Kovács Dánielt is kiállították. A hajrára elfogytunk és 6:2 arányú vereséget szenvedtünk.