Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Szakmai Nap Felcsúton!

Egyesületünk meghívást kapott az Akadémiára

Egyesületünk a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia kiemelt partneregyesülete. Ennek tudatában ismét meghívást kaptak szakembereink az Akadémia által szervezett nagyon színvonalas szakmai napra. A mostani eseményen Kádár Zsolt szakmai igazgató, Sándor Zoltán koordinátor és Kovács Roland az U 15-ös csapat edzõje vett részt. Az elõadások érdekesek, hasznosak és jól szervezettek voltak. Nyitásként Tajti József szakmai igazgató köszöntötte a partnerklubok képviselõit. Majd bemutatta a hallgatóságnak az Akadémia stratégiai felépítését és a szakmai programját is. Láthattunk bejátszásokat a Barcelona U 17-es korosztályának mérkõzéseibõl kiemelve a pressinget, a dinamikát, gyorsaságot. Õt követte Juhász Tibornak az Akadémia tehetségkutatójának elõadása. Ezután Kiss Baranyi Sándor az MLSZ utánpótlás programigazgatója tartott érdekes és az elõttünk álló idõszakot meghatározó elõadást. Betekintést nyerhettünk a szövetség új reform elképzeléseibe a jövõt illetõen. Tartalmas program, hiszünk benne, hogy elõreviheti a magyar labdarúgás szekerét! Mindenképpen aktív részesei akarunk lenni a megvalósításának! Õt követte egy elméleti edzésvázlat bemutatásával Kenyeres Imre ami szintén hasznos tapasztalatokkal szolgált az edzõk részére. A közös ebéd után gyakorlati edzésbemutatót láthattunk a mûfüves pályán az Akadémia 12-14 éves játékosainak aktív részvételével. Büszkeséggel töltött el minket, hogy Pogonyi Benjámin egyesületünk neveltjét is láthattuk a játékosok sorában. De örömmel töltött el minket az is, hogy Veres Bence korábbi Barcikai tanítványunk is szorgosan végezte a feladatokat a csapattársakkal. A gyakorlat után újra elmélet következett. Dörner Szabolcs mutatta be nekünk az S2S elektronikus edzésnapló használatát. Végül Tajti József gondolataival zártuk a napot. Minden résztvevõ egyesület Tanúsítványt kapott a szervezõktõl. Köszönjük a lehetõséget, és a tapasztalatainkat igyekszünk a napi munkánkban hasznosítani!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: