Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Bozsik regionális torna Múcsonyban!

Az utolsó tornának egyesületünk adott otthont

2014.11.21-én a regionális tornák záró rendezvényének adott otthont egyesületünk. Ez a tornasorozat az MLSZ rendezésében egész õsszel zajlott hat csapat részvételével. Három megye (Heves, Borsod, Nógrád) két-két kiemelt csapata képviselte magát a régió tornákon. Hevesbõl Eger és Gyöngyös, Nógrádból Balassagyarmat és Salgótarján, Borsodból a DVTK és a Sajóvölgye került kiemelésre! Minden csapat egyszer vendégül látta a többi csapatot egy tornára a sorozatban. Ránk a torna zárása jutott mind az U 11 - es mind az U 13 - as korosztályokban. A füves pályánk megkímélése miatt az U 13-as korosztály tornáját Kazincbarcikán rendeztük a KSK-ban a mûfüves pályán. Rendben lezajlott ott is a torna Kócsi József kollégánk kiváló munkájának köszönhetõen, melyhez ezúton is gratulálunk! Múcsonyban az U 11-es korosztály tornáját rendeztük Kádár Zsolt alközpontvezetõ szervezésében. Csapatunk méltóan búcsúzott a sorozattól, hiszen Szabó István "Gyapi bácsi" csapata mindenkit magabiztosan gyõzött le, és a záró mérkõzésen a DVTK csapatát is felülmúlta egy jó kis meccsen 1:0 arányban!!! A tornákon megjelent Vojtekovszki Csaba regionális szakmai igazgató, Palaticzki Szabolcs regionális szakmai koordinátor, Koleszár György BAZ megyei szakmai igazgató is. Valamennyien elismerõen beszéltek a rendezésrõl - svt a torna utáni értékelésében Palaticzki Szabolcs példaként említette a rendezést is, és csapatunk felkészültségét is a többi kolléga elõtt, amire nagyon büszkék voltunk, hiszen sokat dolgoztunk érte. A záróeseményen minden csapatból kiemelésre került egy-egy játékos teljesítménye miatt. Nálunk a különdíjat Bottlik Bernát érdemelte ki, aki fontos és szép gólokat szerzett! Folytatás tavasszal következik. Gratulálunk a csapatnak!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: