Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

U-17: Izgalmas mérkõzésen nem sikerült a pontszerzés

Zsiga Gyuláék vereséget szenvedtek

Az U-17-es NB II-es bajnokság 15. fordulójában csapatunk a szomszédos Kazincbarcika csapatát látta vendégül. A mérkõzést jobban kezdte a barcikai alakulat, a 10. percben ez a fölény gólban is megmutatkozott, amikor Filkóházi 20 méterrõl bombagólt ragasztott a kapunkba. A bekapott gól után feljavult a mieink játéka, több helyzetet is kialakítottunk, és a 29. percben sikerült is az egyenlítés. Egy vendég védõ a 16-oson belül kézzel ért a labdába, a játékvezetõ egybõl a büntetõpontra mutatott. A 11-est Lázi értékesítette magabiztosan. Az elsõ félidõben több gól nem esett, így 1-1-es állással mentek pihenõre a csapatok. A 2. játékrészt a mieink kezdték jobban, már a 48. percben sikerült megszerezni a vezetõ találatot. Egy szép támadás végén bal kötõbõl Kovács Dániel jobbal lõtte ki a hosszú sarkot. A bekapott gól megzavarta a vendégeket, egymás után dolgoztuk ki a helyzeteket, de Fortuna nem volt velünk, a lehetõségek rendre kimaradtak. Ahogy ez lenni szokott, a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát, és ahelyett, hogy 2 gólosra tudtuk volna növelni elõnyünket, a vendég csapat egyenlített. Filkóházi tekerd be egy szabadrúgást középrõl. A bekapott gól után továbbra is csapatunk dominált, Bozik és Kovács elõtt is adódott lehetõség, de sajnos nem sikerült újabb gólt szerezni. A vendégek ellenben a 82. percben megszerezték újabb találatukat, Erdei lõtt el keresztbe egy labdát, ami érintés nélkül a kapunkban kötött ki. A 87. percbe ráadásul egy kontra végén két gólosra növelte elõnyét a KBSC, egy a védõk mögé beívelt labda Márton elé került, aki kicselezte Némedit, és az üres kapuba passzolt. A vendégek így 4-2 arányban megnyerték a rangadót. Sajóvölgye Focisuli - KBSC 2-4 (1-1) SVF SE: Némedi, Pásztor, Varga, Bozik, Sándor, Gulyás, Ruszó, Albók, Lázi, Szynal, Kovács Dániel cserejátékosok: Palkó, Jónás, Tóth, Horváth R., Dávid, Rézmûves, Horváth K. Zsiga Gyula: Nagyon jó iramú mérkõzést játszottunk, ahol a kilátogató nézõk is élvezhették a látottakat. A vendégek jobb helyzetkihasználásuknak köszönhetõen nyerték meg a találkozót, de úgy gondolom, hogy a döntetlen igazságosabb lett volna.