U-21: Döntetlen a rangadón

Zabos Attiláék fordulatos mérkõzést játszottak

Az NB II. keleti csoportjának utolsó õszi fordulójában csapatunk a szomszédos KBSC csapatát látta vendégül. Álomszerûen kezdõdött a találkozó a mieink számára, hiszen már a 3. percben megszereztük a vezetést. Bedea értékesített egy jogos büntetõt. Ezután kiegyenlített játék folyt a pályán, mindkét csapat elõtt adódtak lehetõségek. Rengeteg párharc és nagy küzdelem jellemezte ezt az idõszakot. A félidõ vége elõtt betalált a vendég csapat, középen ugrott ki a védõk szorításában Gyõrfi, és Meskó alatt a kapunkba passzolta a labdát. Az elsõ játékrész így 1-1-es döntetlennel zárult. A 2. félidõ eleje a KBSC-nek sikerült hasonlóan jól, mint nekünk az elsõ. Már a 48. percben sikerült megszerezni a vezetést. A bekapott gól nem zavarta meg csapatunkat, és egybõl magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. Jól játszottak a fiúk, nyomás alá helyezték a vendég csapatot. A KBSC védelme azonban rendre hárította a lehetõségeket, ám a mérkõzés vége elõtt csapatunk ismét 11-est kapott. A büntetõt ezúttal Süttõ értékesítette. Újabb gólt már nem sikerült szerezni, így 2-2-es döntetlennel zárult a rangadó. Putnok FC - KBSC 2-2 (1-1) Putnok FC: Meskó, Süttõ, Nestián, Kakuk, Dányi, Tóth, Kazvinszki, Ruszó, Kádas, Bedea, Fábián cserejátékosok: Frecskó, Marczis, Lakatos, Polónyi, Strekáf, Rézmûves, Dócs Zabos Attila: A szezon utolsó mérkõzésén megfelelõ hozzáállással játszottak a fiúk a jó erõkbõl álló KBSC ellen. Fõleg a 2. játékrészben játszottunk jól, nyomás alá tudtuk helyezni a vendégeket, de már csak az egyenlítés sikerült.