U-14: Nem sikerült a szezonzáró

Kócsi Józsefék vereséget szenvedtek

Az U-14-es NB I-es bajnokság keleti csoportjának õszi utolsó fordulóját rendezték meg ma Múcsonyban. Csapatunk ellenfele a Grosics Akadémia korosztályos alakulata volt. Sajnos nem indult jól a találkozó csapatunk szemszögébõl, a vendégek már az 5. percben kihasználták elsõ lehetõségüket. Ezután csapatunk gyakorlatilag beszorította ellenfelét a saját kapuja elé, sorra jöttek is a helyzetek, de az utolsó passzokba rendre hiba csúszott. Ellenfelünknek a gólon kívül nem volt komoly lehetõsége, de mivel Fortuna nem volt a mieinkkel, így a félidõben 1 gólos vendég vezetéssel mentek pihenõre a csapatok. A 2. játékrészben feljavult a vendég csapat játéka, rögtön a félidõ elején növelni tudták az elõnyüket, ráadásul 3 perc alatt 2 gólt szerezve. Ez megtörte csapatunkat, és az elsõ félidõben látott helyzetek a 2. játékrészben már elmaradtak. Az 58. percben végleg eldöntötte a 3 pont sorsát a Grosics Akadémia, 4. góljukat is megszerezve. Csapatunknak már csak a szépítésre maradt ezután ereje, egy szép kombinációs játék végén Jaczkó vette be a vendégek kapuját, kozmetikázva az eredményt 1-4-re. Sajnos nem sikerült pontot szerezni a szezon utolsó találkozóján, így csapatunk a 14. helyen zárta az õszt 10 megszerzett ponttal. Sajóvölgye Focisuli - Grosics Akadméia 1-4 (0-1) SVF SE: Zádori, Ádám, Bodolai, Kalocsai, Jobbik, Kónya, Nagy, Mészáros, Fehér, Kovács, Gulácsi cserejátékosok: Balogh, Kovács, Csáki, Bóna, Divinszki, Szegedi, Jaczkó Kócsi József: Sajnos ma nem sikerült pontot szereznünk, pedig az 1. félidõ alapján reális lett volna. A 2. játékrészben nem tudtunk annyi helyzetet kialakítani. A kapu elõtti rossz döntések eredménye az lett, hogy a mai mérkõzést a helyzeteit jobban kihasználó vendég csapat nyerte meg.