U-21: Nem sikerült pontot szerezni

Zabos Attiláék otthon kaptak ki

U-17-es csapatunkhoz hasonlóan az U-21-eseinknek sem sikerült jól idei utolsó hazai bajnokija. Már egész korán, a 12. percben hátrányba került Zabos Attila legénysége, miután a vendégek egy szép akció végén megszerezték a találkozó elsõ gólját Nagy Dénes révén. Sajnos a 21. percben Nagy Dénes ismét betalált 0-2-re módosítva a találkozó állását. Csapatunk nem találta a játék ritmusát, komoly lehetõséget sem sikerült kialakítani, így a félidõ megérdemelt vendég vezetéssel ért véget. A 2. játékrészben feljavult a játékunk, a jól beszálló cserék is segítették a csapatot, ám sajnos a helyzetek rendre kimaradtak. A mérkõzés végén sikerült a szépítést, Kazvinszki tekert egy szabadrúgást a Tiszaújváros kapujába. Az egyenlítésre már nem maradt idõ, így a vendégek az U-17-esek mérkõzéséhez hasonlóan 1 góllal jobbnak bizonyultak, és elvitték a 3 pontot. Putnok FC - Tiszaújváros 1-2 (0-2) Putnok FC: Meskó, Szemere, Fábián, Rézmûves, Molnár, Dányi, Kazvinszki, Lakatos, Strekáf, Nestián, Marczis cserejátékosok: Dócs, Frecskó, Tarczali, Kakuk, Lévai Zabos Attila: A szezon egyik leggyengébb játékát nyújtottuk, többen mélyen tudásuk alatt teljesítettek. Nagyon össze kell kapni magunkat a jövõ heti KBSC elleni rangadóra, ha pontot, vagy pontokat akarunk szerezni.