U-17: Vereség hazai pályán

Zsiga Gyuláék nem tudtak pontot szerezni

Idei utolsó hazai mérkõzésén lépett pályára U-17-es csapatunk ma délelõtt, az ellenfél a hasonló játékerõt képviselõ Tiszaújváros csapata volt. Jól kezdte a mérkõzést csapatunk, hiszen már az 1. percekben majdnem sikerült megszerezni a vezetést, ám Kovács nagy ziccerben pár méterrõl a kapu fölé lõtte a játékszert. Ezután is csapatunk dominált, ám a lehetõségeket nem sikerült gólra váltani. Ahogy az lenni szokott, a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, és a 22. percben egy elõrevágott labdára csapott le egy vendég csatár, és kapusunk mellett a hálóba passzolta azt. A bekapott gól megzavarta csapatunkat, tompák voltunk, és sok volt az egyénieskedés. Ráadásul a félidõ vége elõtt a vendégek megszerezték 2. góljukat egy elég érdekes szituációból. Egy a felezõrõl felívelt szabadrúgás kötött ki a kapunkban érintés nélkül. Szerencsére 2 perccel késõbb sikerült a szépítés, Lázi ugratta ki Bozikot, aki szép mozdulattal lõtte ki a hosszú sarkot. A 2. játékrészben csapatunk próbált minél kevesebb érintéssel játszani, ami helyenként sikerült is. Több helyzetet is sikerült kialakítani, Lázi és Synal is nagy helyzetben épphogy mellé, illetve fölé lõtt. A 64. percben mindezek ellenére ismét a Tiszaújváros szerzett gólt. Egy felívelt labdát röviden szabadított fel védelmünk, amire lecsapott egy vendég csatár, és a kapunkba lõtt 15 méterrõl. Csapatunk ezután már csak az utolsó 10 percben tudott már csak nyomást gyakorolni a vendégekre, de sajnos gólt szerezni csak az utolsó percben sikerült, amikor egy szélrõl belõtt labdát Lázi az üres kapuba passzolt. Az egyenlítésre azonban már nem maradt idõ, így a vendégeké lett a 3 pont. Sajóvölgye Focisuli - Tiszaújváros 2-3 (1-2) SVF SE: Némedi, Pásztor, Varga, Bozik, Sándor, Tóth, Ruszó, Albók, Lázi, Szynal, Kovács cserejátékosok: Rézmûves, Horváth, Palkó, Jónás Zsiga Gyula: A kapuk elõtti határozatlanságunk miatt elveszítettük a mai mérkõzést a célfutballt játszó Tiszaújváros ellen.