U-17: Döntetlen Kisvárdán

Zsiga Gyuláék remiztek

Jól kezdte a mérkõzést Zsiga Gyula csapata, hiszen már az elsõ percben megszerezhette volna a vezetést Bozik révén, ám fiatal támadónknak nem sikerült bevenni a hazaiak kapuját. Sajnos ezután a 14. percben a hazai alakulat szerezte a találkozó elsõ gólját, amikor is egy a védõkrõl kipattanó labdát helyezte a Némedi kapujába Végsõ Szabolcs. Az egyenlítésre a 35. percig kellett várni, ekkor egy jobb oldali akció végén Tóth játszotta magát tisztára, majd önzetlenül Bozikhoz passzolt, aki ezúttal már nem hibázott. Az elsõ játékrész így 1-1-es döntetlennel zárult. A 2. félidõben mindkét csapatnak adódtak lehetõségei, ám újabb gólt nem sikerült szereznie egyik alakulatnak sem. Csapatunk talán közelebb állt a gyõzelemhez, hiszen még a találkozó utolsó perceiben is sikerült komoly lehetõséget kialakítani, de Boziknak nem sikerült megszereznie a mindent eldöntõ találatot, így a vége 1-1 maradt. Kisvárda - Sajóvölgye Focisuli 1-1 (1-1) SVF SE: Némedi, Pásztor, Barna, Bozik, Jónás, Tóth, Ruszó, Albók, Palkó, Horváth, Kovács cserejátékosok: Ruszó D., Dávid, Pogonyi, Mohamed Zsiga Gyula: Nagyon rossz minõségû pályán játszottuk a mérkõzést, ami nem kedvezett a játékunknak, a hazaiaknak viszont annál inkább. Nem tudom elmarasztalni a srácokat, remekül küzdöttek, úgy gondolom, hogy közelebb álltunk a gyõzelemhez.