U-21: Gyõzelem Kisvárdán

Nem forgott veszélyben a gyõzelmünk

U-21-es csapatunk esélyeshez méltóan kezdte a mérkõzést Kisvárdán. Már az 1. perctõl csapatunk irányította a mérkõzést, és a 35. percben a fölény góllá is érett. Ekkor Kazvinszki remekre szabott beadását Strekáf helyezte a hazai kapuba. 2 perccel késõbb újabb gólt szerzett csapatunk, Strekáf kényszerítõzött Fábiánnal, elõbbi a visszakapott labdát a hazaiak hálójába helyezte. Ezzel csapatunk megnyugtató 2-0-ás elõnnyel várhatta a 2. játékrészt. A 2. félidõ elsõ találatára a 72. percig kellett várni. Süttõ csapott le egy labdára az ellenfél térfelén, majd azt a 16-os vonaláról a kapus feje felett a hálóba emelte 3 gólosra növelve csapatunk elõnyét. Az utolsó 5 percben ezután 3 találat is esett. Elõbb a hazaiak szerezték meg szépítõ találatukat, majd Süttõ Molnár passzából ismét a hazaiak kapujába lõtt. A mérkõzés utolsó percében a Kisvárda még kozmetikázott az eredményen, a vége 2-4. Kisvárda - Putnok FC - 2-4 (0-2) Putnok FC: Meskó, Szemere, Fábián, Kakuk, Süttõ, Dányi, Kazvinszki, Ruszó, Strekáf, Nestián, Marczis cserejátékosok: Rézmûves, Molnár, Dócs, Polónyi, Frecskó, Tarczali, Lakatos Zabos Attila: Kritikán aluli pályán játszottuk a mérkõzést, szerencsére ezen túltették magukat a srácok, és mindenki tette a dolgát. Helyenként még ezen az irreális talajon is tetszetõs futballt mutattunk be. A mérkõzés végén a hazaiak zárkózni tudtak, de a gyõzelmünk nem forgott veszélyben.