U-15: Vereség a listavezetõ ellen

Kovács Rolandéknak nem volt sansza

Az U-15-ös NB I-es bajnokság 13. fordulójában az eddig pontveszteség nélkül a tabella élén álló Honvéd-MFA csapata látogatott Múcsonyba. A találkozó az elõzetes esélyeknek megfelelõen kezdõdött, hiszen már 20. percben megszerezte a vezetést a vendég alakulat. Az elsõ játékrészben további 2 gólt szerzett a Honvéd, míg csapatunknak nem sikerült komolyabb lehetõséget kialakítani. Az elsõ 45 perc így a szemszögünkbõl 0-3-mal ért véget. A 2. játékrész elején 10 perc alatt újabb 3 gólt jegyeztek a vendégek, így az 55. percben már 06 volt az állás. Az utolsó 10 percben sem állt le a listavezetõ, ismét 3-szor kellett közepet kezdenie csapatunknak röpke 10 perc alatt. Sajnos a 2. félidõben sem sikerült eljutni gólszerzési lehetõségig, de Kovács Roland csapatának nem a Honvéddal kel versenyezni. Sajóvölgye Focisuli - Honvéd-MFA 0-9 (0-3) SVF SE: Elek, Takács, Engelhardt, Holló Á., Farka, Vécsei, Pogonyi, Mohamed, Dávid, Fehér, Holló S. cserejátékosok: Némedi, Poszuk Kovács Roland: A mai napon több meghatározó játékosom hiányzott, ha õk itt vannak, talán szorosabbá tehettük volna a mérkõzést.