U-14: Gyõzelem Karcagon

Kócsi Józsefék zsinórban másodszor nyertek

U-14-es csapatunk volt az egyetlen csapat a hétvégén, aki a találkozóján az elsõ gólt tudta szerezni. A 8. percben Kónya lépett ki a védõk szorításából, majd kicselezve a hazai kapust az üres kapuba passzolt. A 20. percben Kovács Rubent gáncsolta a hazaiak hálóõre, a megítélt 11-es pedig Kónya lõtte a kapuba megszerezve ezzel önmaga és csapatunk 2. gólját. A 28. percben szépítettek a vendéglátók, egy szabadrúgás után kötött ki a labda Zádori kapujában. Ezzel még nem ért véget az elsõ játékrész, Kovács Ruben fordult be középen, és a kapus mellett a kapuba passzolta a labdát, így csapatunk magabiztos 3-1-es vezetéssel mehetett pihenõre. A 2. félidõben feljöttek a hazaiak, több helyzetet alakítottak ki, de újabb gólt nem sikerült szerezniük, ahogy csapatunknak sem. Csapatunk újabb gyõzelmével pontban beérte a Vác és a Debrecen csapatát, és feljött a 13. pozícióba. Karcag - Sajóvölgye Focisuli 1-3 (1-3) SVF SE: Zádori, Bóna, Gulácsi, Kovács, Jobbik, Tornai, Nagy, Mészáros, Fehér, Kovács, Kónya cserejátékosok: Balogh, Divinszki, Csáki, Kalocsai, Magyar, Szegedi Kócsi József: Örülök, hogy sikerült az akaratunkat érvényesíteni, végig kézben tartottuk a mérkõzést, és megérdemelten nyertük meg a találkozót.