U-17: Meglepõ vereség

Nem sikerült itthon tartani a 3 pontot

Nem kezdte jól U-17-es csapatunk sem a DVSC-DLA elleni összecsapást. A vendég csapat már egészen korán, a 12. percben megszerezte a vezetést egy remek egyéni akció végén. Csapatunk ezután próbálta egalizálni az eredményt, de sajnos a játék akadozott, és a lehetõségek, - ahogy ilyenkor lenni szokott - kimaradtak. Nem volt ez másképp a 2. játékrészben sem. Hiába tett meg mindent Zsiga Gyula csapata az egyenlítés érdekében, nem sikerült a gólszerzés, ráadásul a vendégek a 74. percben megduplázták elõnyüket. Még ezután is volt lehetõsége csapatunknak, de ismét a debreceniek szereztek gólt. A 82. percben egy bal oldali támadás végén Rézmûves jött ki ütemtelenül, a vendég csatár eltolta mellette a labdát, kapusunk pedig elkaszálta. Az eset után a játékvezetõ kiállította játékosunkat, a vendégek pedig értékesítették a megítélt 11-est, kialakítva ezzel a 0-3-as végeredményt. Sajóvölgye Focisuli - DVSC-DLA 0-3 (0-1) SVF SE: Rézmûves, Pásztor, Varga, Bozik, Jónás, Ruszó D., Ruszó B., Albók, Palkó, Horváth, Kovács cserejátékosok: Szemán, Káló Zsiga Gyula: A szezon legrosszabb teljesítményét nyújtottuk, hozzá kell tenni, hogy 3 meghatározó játékosom hiányzott ma, ami döntõnek bizonyult. Sajnos nem sikerült elkapnunk a fonalat, és a vendégek telejsen megérdemelten nyerték meg a találkozót.