U-17: Szintén elmaradt mérkõzést pótoltak

Zsiga Gyuláék is 3 pontot szereztek

U-17-es csapatunk tegnap az idõsebbekhez hasonlóan a Cigánd csapatát fogadta megyei rangadón. A vendég csapat szerezte meg a vezetést a 32. percben, ekkor egy lecsorgó labda után egy vendég csatár csapott le leggyorsabban a labdára, és Némedi kapujába lõtte. Az elsõ félidõben más említésre méltó esemény nem történt, így 1-0-ás vendég vezetéssel mentek pihenõre a csapatok. A 2. játékrészben csapatunk azonnal egyenlíteni tudott, ekkor Kovács adott forintos labdát Boziknak, aki a kapus mellett a jobb alsóba lõtt. Az 55. percben már Zsiga Gyula csapata vezetett, ismét Kovács varázsolta a labdát Bozik elé, aki ezúttal a bal alsóba passzolta a labdát. A 73. percben egyenlíteni tudott a vendég csapat, Sándor állította meg a 16-oson belül szabálytalanul a vendég támadót, a megítélt büntetõt a cigándiak értékesítették. Ezzel azonban még nem ért véget a mérkõzés, hiszen csapatunk újítani tudott, és szintén egy 11-es góllal, amit Bozik értékesített megszerezte a mindent eldöntõ találatot. Sajóvölgye Focisuli - Cigánd SE 3-2(0-1) Sajóvölgye: Némedi, Pásztor, Sándor, Bozik, Jónás, Tóth, Ruszó, Albók, Palkó, Horváth, Kovács cserejátékosok: Szemán, Káló, Ruszó, Rézmûves Zsiga Gyula: Igazi borsodi rangadó volt, 11-esekkel és kiállítással tarkítva. Megérdemelten nyertük meg a mérkõzést a zsinórban 6 meccset nyerõ Cigánd ellen. Jók: Kovács,Bozik, a mezõny legjobbjai, és az egész csapat