U-21: Bepótolták az 1. fotdulót

Zabos Attiláék 3 pontot szereztek

A vendég Cigánd kérésére nyáron az elsõ fordulót elhalasztották, és most csütörtökön került lejátszásra a mérkõzés. U-21-es csapatunk jobban kezdte a mérkõzést, de a lehetõségek kimaradtak. A 26. percben Bedea elkövetett egy hatalmas fegyelmezetlenséget, törlesztés miatt a játákvezetõ idõ elõtt zuhanyozni küldte, nehéz helyzetbe hozva ezzel csapatunkat. Ám ez nem törte meg csapatunkat, ezután is enyhe hazai fölényt lehetett tapasztalni, a gólig azonban a 43. percig várni kellett. Ekkor Süttõ cselezte be magát az ellenfél 16-osán belülre, ahol a vendégek kapusa már csak szabálytalanul tudta megállítani. A megítélt büntetõt a sértett értékesítette, így csapatunk 1 gólos elõnnyel mehetett szünetre. A 2. játékrészben megélénkült kicsit a játék, de ez gólokban csak az utolsó 10 percben mutatkozott meg. Elõbb Kazvinszki egy kapura lövés utáni kipattanó labdát helyezett az elenfél hálójába, majd 4 perccel késõbb a vendég csapat szépíteni tudott, egy elõre vágott labdára csapott le a vendégek támadója, majd Meskó mellett a kapunkba passzolt. A 84. percben Kazvinszki ismét jó helyen volt, gyakorlatilag lemásolta elsõ gólját, kialakítva a 3-1-es végeredményt. Putnok FC - Cigánd SE 3-1 (1-0) Putnok: Meskó, Szemere, Fábián, Kakuk, Süttõ, Dányi, Kazvinszki, Ruszó, Strekáf, Nestián, Bedea cserejátékosok: Rézmûves, Molnár, Dócs, Frecskó, Lakatos, Polónyi Zabos Attila: Mély talajú pályán jobban alkalmazkodtunk a körülményekhez. A meccs nagy részében fölényben játszottunk, a sikerünk nem forgott veszélyben a kiállítás ellenére sem. Gratulálok a csapatnak!