Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Nagyszerû hétvége Felcsúton!

Egyesületünk meghívást kapott Felcsútra!

Egyesületünk, mint kiemelt partnerklub meghívást kapott szombatra a Pancho Arénába a Puskás Akadémia - MTK NB I-es bajnoki mérkõzésre. Örömmel vettük a meghívást, és Sándor Zoltán koordinátor és kollégáink aktív szervezõ munkájának köszönhetõen szombaton reggel útra kelt a játékosainkkal és szülõkkel teli buszunk Felcsútra. Büszkeség volt látni a szektort, ahová jegyet kaptunk a Sajóvölgye Focisuli molinóival! Szakmai igazgatónk és két kollégája már péntek reggelre leutazott kihasználva az elõzõ napot egy kis szakmai tapasztalatszerzésre. Délelõtt 10 órától tréningezett a Puskás NB I-es csapata Benczés Miklós edzõ vezetésével, és több korosztályos csapat edzésébe is betekintést nyerhettek kollégáink. 12 órától megtekintették az NB I-es U-15 és U-14-es korosztályok bajnoki mérkõzéseit a nyugati csoportból. Puskás - Pécs meccsek voltak, a hazaiak mindkét meccset magabiztosan nyerték meg. Büszkeség volt látni az U-15-ös csapat kapitányát, Tímári Normant, akinek a fejlõdését szakembereink egyengették, és segítették az Akadémiára kerülni. 14 órától a Pancho Arénában rendezték meg a Magyar Parlament Válogatott - Angol Tartományi Válogatott mérkõzést. Ezzel még nem ért véget a nap szakmai igazgatónk és kollégái számára, mert 19 órától a közeli Csákváron játszott NB II-es bajnoki mérkõzést a Mezõkövesd csapata, így ezt a mérkõzést is megnézték, és természetesen szurkoltak a Borsodi csapatnak és Tóth Lászlónak, a Kövesdiek edzõjének! Itt is találtunk olyan játékost, akit kicsi korában edzettek még kollégáink és segítették a pályafutását, õ Molnár Gábor, aki fõleg a második félidõben tûnt ki játékával, szép megoldásaival! Jól szurkoltunk, mert a Mezõkövesd 3:0 arányban gyõzött. Jó kis hétvége volt, természetesen sajnáljuk, hogy az NB I -es csapat elveszítette a mérkõzést, de a mély talajon lejátszott találkozón sok szép megoldást láthattunk! Köszönjük a Puskás Akadémiának a meghívást, és mindenkinek, aki segített a szervezésben és részt vett az eseményen!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: