U-21: Vereség Debrecenben

Nem sikerült a pontszerzés

Tegnap U-21-es csapatunk a Debreceni SI vendége volt az NB II-es bajnokság Észak-keleti csoportjának 11. fordulójában. Sajnos a mérkõzése nem éppen álomszerûen kezdõdött csapatunk számára, hiszen a hazaiak már a 3. percben megszerezték a vezetést. Egy jobb oldali beívelés után kapusunk kiütötte a labdát, ám az egy hazai csatárt talált meg, aki a kapuba lõtte a szabad labdát. Ezután hiába egykapuzott Zabos Attila legénysége, 36. percben a vendéglátók használták ki egy újabb lehetõségüket. Középpályán szereztek labdát, majd egy keresztpassz után egy hazai csatár kilõtte a bal alsót. 3 perccel késõbb Strekáf egy oldalszabadrúgás után a hazaiak kapujába fejelt, így a félidõ elõtt sikerült felzárkózni 1 gólra. A 2. játékrészben továbbra is csapatunk irányított, sajnos a lehetõségeket nem tudtuk kihasználni, amit a hazaiak könyörtelenül meg is büntettek. Az 58. percben egy kapu elõtti kavarodás után megszerezték a 3. góljukat is. Ezután a forgatókönyv nem változott, csapatunk támadott, de gólt nem tudott szerezni, a debreceniek pedig a 81. percben ismét betaláltak ezúttal egy távoli lövés után. Az eredmény már nem változott, így a vendéglátók 4-1-re megnyerték a találkozót. Furcsa ilyet mondani egy ilyen eredmény után, de csapatunknak meg kellett volna nyerie a találkozót a helyzetek, és a játék képe alapján. Debreceni SI - Putnok FC 4-1 (2-1) Putnok FC: Lévai, Szemere, Fábián, Kakuk, Dócs, Marczis, Kazvinszki, Ruszó, Stekáf, Rézmûves, Lakatos cserejátékosok: Dányi, Nestián, Molnár Zabos Attila: Csapatomat nem tudom elmarasztalni, a játék képe alapján gyõzelmet érdemeltünk volna. Elkerülhetõ gólokat kaptunk, amiket egyéni hibák elõztek meg, ezek sajnos megpecsételték a sorsunkat.