U-14: bravúros gyõzelem

Kócsi Józsefék 3 pontot szereztek

Tegnap délután Múcsonyban fogadta Kócsi József csapata a forduló elõtt 8. helyen álló Kecskemétet. Csapatunk a mérkõzés elejétõl fogva rendkívüli figyelmesen játszott, és ami fontos, támadólag lépett fel. Ennek eredményeképpen a 15. percben egy oldalszabadrúgás után Jobbik Mátyás fejesével sikerült is megszerezni a vezetést. Ezután mindkét csapat nagy elánnal játszott, de a vendégek hiába próbálkoztak, nem tudták feltörni magabiztos védelmünket. Csapatunk elõtt is akadtak lehetõségek, de a félidõ 1-0-ás vezetéssel ért véget, újabb találat nem esett. A 2. játékrészben mindkét csapat nagy erõket mozgósított, csapatunk az újabb gól megszerzése, míg a vendégek az egyenlítés érdekében. Hiába adódtak lehetõségek mindkét csapat elõtt, újabb gól nem született. Csapatunk nagy meglepetésre, hatalmas bravúrt elérve gyõzte le az elõzetesen esélyesebbnek kikiáltott Kecskemétet! Sajóvölgye Focisuli - Kecskemét 1-0 (1-0) SVF SE: Zádori, Bóna, Gulácsi, Ádám, Jobbik, Tornai, Nagy, Mészáros, Fehér, Kovács, Kónya cserejátékosok: Kalocsai, Bodolai, Laczkó, Balogh, Divinszki, Csáki Kócsi József: Végig egységesek és fegyelmezettek voltunk, gólra törõ játékot játszottunk, aminek eredményeképpen sikerült is megnyernünk a mérkõzést. A védekezésünk ezúttal rendben volt, végig koncentráltan és zártan védekeztünk. Gratulálok a fiúknak a remek eredményhez!