U-15: Bravúros döntetlen

Kovács Rolandék remiztek a Kecskemétel

Tegnap NB I-es csapataink a Kecskemét csapatait látták vendégül Múcsonyban. Az elsõ mérkõzést U-15-öseink vívták 12:00-ás kezdettel. Álomszerûen kezdõdött az összecsapás Kovács Roland csapata számára, hiszen már a 4. percben sikerült megszerezni a vezetést, egy szöglet utáni kavarodásból Takács Tamás volt eredményes. A korai gól némileg meglepte a vendégeket, sokáig nem találták a játék ritmusát. Aztán sajnos a 20. percben labdát szereztek a vendégek a középpályán, és egy bal oldali elfutás végén egyenlíteni tudtak. Innentõl kezdve kiegyenlített játék folyt a pályán, helyzetek adódtak itt is ott is, de a félidõben nem esett több gól. A 2. játékrész ott folytatódott, ahol az elsõ véget ért. Mezõnyjáték folyt a pályán, mindkét csapat elõtt adódtak lehetõségek. A legnagyobb helyzetet csapatunk hagyta ki, Horváth Robi lépett ki a vendégek védõ gyûrûjében, át is emelte a kapust, ám a labda sajnos fölé szállt. Kiegyenlített játék jellemezte ezután is a mérkõzést, egyik csapat sem tudta feltörni a másik védelmét, így a mérkõzés egy igazságos döntetlennel ért véget, ami nagy bravúrt jelent csapatunknak, hiszen a vendégek Kecskemét a forduló elõtt a 3. helyen állt a tabellán. Sajóvölgye Focisuli - Kecskemét 1-1 (1-1) SVF SE: Elek, Takács, Barna, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Mohamed, Dávid, Fehér, Horváth cserejátékosok: Holló Á., Holló S., Engelhardt, Némedi, Poszuk Kovács Roland: Reális eredmény született, kis szerencsével akár nyerhettünk is volna. Gratulálok a fiúknak, egy nagyon jó csapat ellen sikerült pontot szerezünk. Még mindig sok hibával játszunk, de már biztató volt, amit láttam, a jövõben azon leszünk, hogy kijavítsuk ezeket a hiányosságokat.