Leánybajnokság: Vereség Barcikán

Sajnos nem sikerült pontot szerezni

Béres Csaba lányai vasérnap Kazincbarcikán léptek pályára a Borsod megyei Nõi bajnokság 6. fordulójában. A hazai csapat elõrébb állt a tabellán a fordulót megelõzõen, és ennek megfelelõen már a mérkõzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést. Fölényük a 12. percben érett góllá, majd 5 perccel késõbb már 2-0 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. Csapatunk csak helyzetekig jutott, nem sikerült bevenni a hazaiak kapuját, így a félidõben 2-0-ás hazai elõnnyel vonulhattak pihenõre a csapatok. A 2. játékrészben még egy fokozattal rákapcsolt a vendéglátók, a 31. és 32. percben két gyors góllal 4-re növelték elõnyüket. Sajnos a mérkõzés további részében újabb 3 találatot jegyeztek, míg Béres Csaba lányainak nem sikerült a kapuba találni, így a vége megérdemelt hazai siker lett. KBSC - Sajóvölgye Focisuli 7-0 (2-0) SVF SE: Kovács, Posta, Nagyfejõ, Skaliczki, Trudics, Karmanóczki, Kiss, Tóth, Andó vezetõedzõ: Béres Csaba