U-17: 3 pont hazai pályán

Zsiga Gyuláék 6-1-es gyõzelmet arattak

U-17-es csapatunk a Nyírbátort fogadta ma délután Múcsonyban. Idegesen kezdte a mérkõzést Zsiga Gyula csapata, az elsõ 20 percben a mezõnyfölény ellenére nem sikerült betalálni. A 30. percben megtört a jég, Tóth bal oldali beadása után Bozik Raul szerezte meg a vezetést. A félidõ vége elõtt egy perccel egy gyönyörû kényszerítõ után Lázi Laci duplázta meg csapatunk elõnyét. A 2. játékrészben szépíteni tudott a vendég csapat, egy védõk mögé beívelt labdát pörgette el kapusunk mellett egy vendég csatár. Szerencsére 4 perc múlva már újra két gól volt a különbség. Egy lövés utáni kipattanó labdát Szynal Jonatán lõtt a vendégek kapujába. Újabb 3 perccel késõbb 11-est kapott csapatunk, amit Lázi Laci magabiztosan értékesített, így kezdett eldõlni a találkozó. A 80. percben Bozik Raul talált be ismét, az ellenfél egyik belsõ védõjétõl elcsent labdát rúgta el a kapus mellett. A 84. percben Ruszó Dávid állította be a 6-1-es végeredményt, egy átlövés pattant le egy hazai védõrõl, amit Dávid a kapuba bombázott. Sajóvölgye Focisuli - Nyírbátor 6-1 (2-0) SVF SE: Rézmûves, Pásztor, Lázi, Bozik, Varga, Tóth, Ruszó Bence, Albók, Sándor, Szynal, Kovács cserejátékosok: Szemán, Horváth, Palkó, Pintér, Jónás, Lázár, Ruszó Dávid Zsiga Gyula: Idegesen, kapkodva és némiképp megilletõdve kezdtük a találkozót, de a vezetés megszerzése után magabiztossá vált a játékunk. Összességében tetszetõs játékkal megérdemelten nyertük meg a találkozót. Örömteli, hogy ezúttal minden játékosom jelen volt a találkozón, remélem, hogy ez a tendencia a jövõben is jellemzi majd a csapatot. Gratulálok a fiúknak, mindenki remek teljesítményt nyújtott.