U-14: Nem sikerült pontot szerezni

Kócsi Józsefék vereséget szenvedtek

Két 4 pontos csapat találkozott Debrecenben az U-14-es NB I-es bajnokság 10. fordulójában. Sajnos nem kezdte jól csapatunk a találkozót, hiszen az elsõ 10 percben két ziccert is elhibáztak a fiúk. Ami itt kimaradt, ott bement, a hazaiak a 15. percben megszerezték a vezetést egy elfutás után, ami erõsen lesgyanús volt. 2 perccel késõbb újabb gólt kapott Kócsi József legénysége egy szabadrúgás utáni kipattanó labdából. Ezután csapatunknak újabb lehetõségei adódtak, de a nagyobbnál nagyobb helyzeteket sem sikerült gólra váltanunk, ráadásul a hazai csapat a 29. percben ismét gólt szerzett megint csak egy lesgyanús helyzetbõl. A 2. játékrészben már nem tudtunk váltani, a hazaiak jobban játszottak, és az 58. minutumban megszerezték 4 találatukat is egy szöglet utáni kavarodásból. A mérkõzés utolsó perceiben bal oldalon támadott a hazai alakulat, és egy beadás után egy fejes góllal alakították ki az 5-0-ás végeredményt. Debreceni SI - Sajóvölgye Focisuli 5-0 (3-0) SVF SE: Zádori, Kovács, Gulácsi, Magyar, Jobbik, Tornai, Nagy, Mészáros, Fehér, Kovács Ruben, Kónya cserejátékosok: Balogh, Divinszki, Csáki, Bóna, Jaczkó, Szegedi Kócsi József: Meg se közelítettük a múlt heti teljesítményünket, ennek ellenére az elsõ játékrészben 6-szor vezethettük kapussal szemben a labdát, de gólt nem sikerült szereznünk. Nem felmentve a csapatot a hazaiak minimum két lesgólt szereztek. Mindenképpen csalódás az eredmény, többet vártam a mai mérkõzéstõl. Lehet, hogy másképp alakult volna a találkozó, ha helyzeteinkbõl gólt ill. gólokat tudunk szerezni.