U-15: Gyõzelem Debrecenben

Kovács Rolandék 3 ponttal tértek haza

U-15-ös csapatunk jó elõjelekkel várhatta a Debreceni SI elleni összecsapást, hiszen az ellenfél eddig mindössze 1 pontot gyûjtött a bajnokságban. Ennek megfelelõen csapatunk már a 8. percben megszerezte a vezetést, Horváth Róbertet ugrott ki, és lõtt a hálóba a hazai kapus mellett. A 25. minutumban növelte elõnyét csapatunk, Horváth Robit buktatták a 16-oson belül, Gulyás Kristóf pedig értékesítette a megítélt büntetõt. A 33. percben Robi lemásolta elsõ gólját, és megszerezte csapatunk 3. találatát egy kiugratás után. 2 perccel késõbb ismét Robi volt az egyik fõszereplõ, bal oldalról passzolt be egy labdát, amit Barna Krisztián passzolt be az üres kapuba. A 2. játékrész 1. percében Robi megszerezte 3. gólját, egy 18 méterrõl leadott lövése kötött ki a hazaiak kapujában. Ezután csapatunk okozott némi feszültséget Kovács Roland vezetõedzõnek, hiszen 15 perc alatt majdhogynem visszahozta a meccsbe a vendéglátókat, akik ezen idõszak alatt 3 gólt is szereztek. A gólok krónikájához hozzátartozik, hogy a 3. szerzett találatuk erõsen kérdõjeles 11-es után született. A 80. percben Robi megszerezte saját maga 4., és csapatunk 6. gólját a már jól megszokott kiugrásából. Az eredmény már ezután nem változott, így csapatunk 6-3 arányban megnyerte a mérkõzést. Debreceni SI - Sajóvölgye Focisuli 3-6 (0-4) SVF SE: Némedi, Takács, Barna, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Mohamed, Dávid, Engelhardt, Horváth cserejátékosok: Elek, Holló Á., Holló S., Poszuk Kovács Roland: A játékunkkal nem vagyok elégedett, gratulálok a csapatnak a gyõzelemhez!