Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

U-14: Megvan az elsõ gyõzelem!

Kócsi Józsefék megszerezték elsõ gyõzelmüket a bajnokságban

U-14-es csapatunk az NB I-es bajnokság 9. fordulójában a Szolnok együttesét látta vendégül Múcsonyban. Csapatunk kezdte jobban a mérkõzést, már az 1. perctõl lehetett látni, hogy Kócsi Józsefék irányítani akarják a játékot. Ez helyzetekben is megmutatkozott, ám hiába jutottunk el ziccerekig, sajnos azok mind kimaradtak. Aztán a 32. percben Jobbik végezhetett el szabadrúgást, és a labdát könyörtelenül bebombázta az ellenfél kapujába. A félidõ utolsó percében Jobbik ismételten szabadrúgást végezhetett el, a forgatókönyv ugyanaz, az ellenfél kapusa újra a háta mögé nyúlhatott a labdáért. A félidõre megnyugtató két gólos elõnnyel mehetett csapatunk. A 2. félidõt jobban kezdte a vendég csapat, hiszen már a 42. percben szépíteni tudott egy szabadrúgás utáni kipattanóból. 5 perccel késõbb ismét két gólos lett az elõnyünk, Kónya Boldizsár értékesített egy megítélt büntetõt. Az 51. percben azonban ismét közelebb jött a vendég alakulat, õk is kaptak egy 11-est, amit értékesíteni is tudtak. A 61. percben az egyenlítés is sikerült a Szolnoknak, egy jobb oldali akció végén került a labda a kapunkba. Csapatunk tartását mutatja, hogy ismét sikerült megszereznünk a vezetést Gulácsi révén, aki egy újabb 11-es után volt eredményes. A vendégek ezután már nem tudtak újítani, így csapatunk megszerezte szezonbeli elsõ gyõzelmét! Sajóvölgye Focisuli - Szolnok 4-3 (2-0) SVF SE: Zádori, Kovács Kornél, Gulácsi, Ádám, Jobbik, Tornai, Nagy, Mészáros, Bodolai, Kalocsai, Kónya cserejátékosok: Bóna, Balogh, Divinszki, Csáki, Jaczkó, Magyar, Szegedi Kócsi József: Az elsõ félidõt végig irányítottuk, sajnos a 2. félidõben feljöttek, de mindig tudtunk újítani. Sok hibával játszottunk, de ennek ellenére megérdemelten szereztük meg elsõ gyõzelmünket.