Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

U-15: Döntetlen a Szolnok ellen

Kovács Rolandék 1 pontot szereztek

Múcsonyban került sor az U-15-ös NB I-es bajnokság újabb fordulójára, ahol a Szolnok csapatát fogadtuk. Csapatunk kezdte jobba a mérkõzést, többet birtokoltuk a labdát, és a kapura is veszélyesebben játszottunk. A 19. percben meg is lett az eredménye a fölénynek, ekkor Horváth Róbertet ugratták ki, aki ziccerben elõtte a kapus mellett a labdát. A 24. percben megduplázta elõnyét csapatunk, Takács Tamás eresztett el egy bombát jó 20 méterrõl, a labda enyhén kint álló kapus felett a kapuba kötött ki. Sajnos a gól után kicsit elaludt csapatunk, 2 perccel késõbb szépíteni tudtak a vendégek. Ezután adódtak helyzetek itt is ott is, de a félidõig az eredmény már nem változott. A 2. játékrészben kiegyenlített játék folyt a pályán, csapatunk kihagyott egy nagy ziccert, de a vendégek elõtt is akadtak gólszerzési lehetõségek. Csapatunk nem tudott újabb gólt szerezni, és ez mg is bosszulta magát a 74. percben. Egy 17 méterrõl leadott lövés pattant be a hosszú kapufáról a kapunkba. Kovács Rolandék váltani már nem tudtak, de a Szolnok elõtt sem akadt már több gólszerzési lehetõség, így igazságosnak mondható döntetlennel ért véget a találkozó. Sajóvölgye Focisuli - Szolnok 2-2 (2-1) SVF SE: Elek, Takács, Engelhardt, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Mohamed, Dávid, Fehér, Horváth cserejátékosok: Némedi, Holló Á., Holló S. Kovács Roland: A játékkal nem vagyok maradéktalanul elégedett, de jól küzdött a csapat, mindent megtettük a siker érdekében. Az eredmény reálisnak mondható, igazságos döntetlen született.