U-21: Vereség Böszörményben

Sajnos csak a 2. félidõben voltunk partnerei a hazaiaknak

U-17-es csapatunkhoz hasonlóan az idõsebbeknek is egy rendkívül rossz minõségû mûfüves pályán kellett pályára lépnie. Az már a mérkõzés elõtti összeállításból kiderült, hogy nem lesz könnyû dolga Zabos Attila csapatának, hiszen a hazaiak felnõtt keretébõl többen is visszajátszottak. Ennek megfelelõen a mérkõzés elején rögtön magukhoz ragadták a kezdeményezést a böszörményiek, és már a 13. percben góllá érett fölényük. Sajnos csapatunkat megzavarta a bekapott találat, 2 perc múlva újabb gólt tudott szerezni a vendéglátó, így negyedóra játék után 2-0 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. Csapatunk csak helyzetekig jutott, de komoly gólveszély nem jelentett egyik támadásunk sem. Ráadásul a 36. percben újabb gólt szerzett a Böszörmény, így egy félidei játék után az állás 3-0 volt. A 2. játékrészben egy merõen más csapatot láthattunk, sikerült rendezni a sorokat, és szervezettebb lett játékunk. Ennek megfelelõen a 66. percben sikerült is a szépítés, Süttõ lõtt kapásból a bal alsóba egy szép esernyõcsel után. Hiába jött fel csapatunk, közelebb nem sikerült kerülni a pontszerzéshez, és az utolsó percekben a hazaiak újabb gólt szerezve alakították ki a 4-1-es végeredményt. Hajdúböszörmény - Putnok FC 4-1 (3-0) Putnok FC: Meskó, Szemere, Molnár, Rézmûves, Dányi, Marczis, Kazvinszki, Ruszó, Süttõ, Strekáf, Lakatos cserejátékosok: Frecskó, Dócs, Fábián, Nestián, Lévai Zabos Attila: Az elsõ játékrészben a hazaiak domináltak, ez gólokban is megmutatkozott. A 2. félidõben úgy futottunk ki a pályára, mintha 0-0 lenne, szervezettebbek és harcosabbak voltunk, és a lehetõségeink is megvoltak. Sajnos ezekbõl csak egyet tudtunk értékesíteni, pedig kapufáig is eljutottunk. Az összképhez hozzátartozik, hogy a mérkõzést egy balesetveszélyes mûfüves pályán játszottunk, nem lenne szabad ilyen pályán meccset rendezni. Összességében megérdemelt hazai gyõzelem született korrekt játékvezetés mellett.