U-17: Döntetlen Böszörményben!

Zsiga Gyuláék az utolsó percekben tudtak egyenlíteni

Az U-17-es NB II.-es bajnokság 9. fordulójában Zsiga Gyula csapata a Hajdúböszörmény csapatánál vendégeskedett. Sajnálatos módon a mérkõzést egy rendkívül rossz minõségû mûfüves pályán rendezték meg a hazaiak, ami rányomta a bélyegét az egész összecsapásra. Az 1. félidõ 29. percében az addig veszélyesebben játszó hazaiak meg tudták szerezni a vezetést. Csapatunk nem játszott túl jól, ebben a félidõben csak helyzetekig tudott eljutni. A 2. játékrészben már nagyobb akarattal játszott Zsiga Gyula legénysége, átvette a játék irányítását, és sorra dolgozta ki a helyzeteket. A mezõnyfölény a 79. percben érett góllá, ekkor Horváth Krisztián játszotta magát tisztára az ellenfél 16-osán belül, és ballal a kapuba lõtt. Sajnos a mérkõzést megfordítani már nem sikerült, így maradt az 1-1. Hajdúböszörmény - Sajóvölgye Focisuli 1-1 (1-0) SVF SE: Rézmûves, Pásztor, Horváth, Palkó, Varga, Pintér, Tóth, Albók, Szynal, Sándor, Kovács cserejátékosok: Szemán Zsiga Gyula: Az 1. félidei játék, és több játékos hozzáállása olyan volt, mint a mûfüves pálya minõsége, kritikán aluli. A 2. játékrészben már az akarással nem volt baj, átvettük a játék irányítását, de a gyõzelmet nem tudtuk megszerezni, amit igazság szerint nem is érdemeltünk volna meg. Jók: Kovács, Albók, Sándor