Lánycsapat: Gyõzelem a Kövesd ellen

Gólzáporos mérkõzésen itthon tartottuk a 3 pontot

Béres Csaba lányai szombaton a Mezõkövesd csapatát fogadták. Már a 4. percben sikerült megszerezni a vezetést Nagyfejõ Réka révén, ám a vendégek a 9. percben egalizálni tudtak. Nem örülhetett sokáig a kövesdi alakulat, hiszen Skaliczki Kitti a 13. percben újra vezetéshez juttatta csapatunkat. A 25. percben a vendégek ismét egyenlíteni tudtak, de Nagyfejõ Réka még a félidõ vége elõtt újabb gólt szerzett, így a félidõben csapatunk 3-2-re vezetett. A 2. játékrészben ismét egyenlített a Kövesd, de sokáig megint nem örülhettek, hiszen 4 perc alatt 3 gólt szerezve csapatunk 3 gólos elõnyre tett szert. Elõbbi találatot Skaliczki, utóbbi kettõt pedig Karmanóczki szerezte. A 46. percben már 4 gólos volt Béres Csaba lányainak elõnye, Posta Fruzsina volt eredményes. A vendégek már csap kozmetikázni tudtak az eredményen az utolsó percekben, így csapatunk 7-5 arányban nyerte meg a rangadót. Sajóvölgye Focisuli - Mezõkövesd 7-5 (3-2) SVF SE: Kovács, Posta, Nagyfejõ, Skaliczki, Trudics, Karmanóczki, Andó, Török, Kiss, Tóth, Pólyik vezetõedzõ: Béres Csaba