Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

U-17: Vereség a rangadón

Az utolsó percekben buktuk el a gyõzelmet

Zsiga Gyula csapata rangadón fogadta a Mezõkövesd csapatát Múcsonyban. Már az elsõ perctõl fogva látszott, hogy két egyenrangú csapat mérkõzik meg egymással. Az elsõ félidõ 29. percében egy szép támadás végén sikerült megszereznünk a vezetést, Horváth Róbert volt eredményes. Ebben a játékrészben ezen kívül csak helyzetekig jutott el mindkét csapat, így csapatunk 1-0-ra vezetett a szünetben. A 2. etapban is akadtak lehetõségek itt is ott is, de ezek rendre kimaradtak. Sajnos a vendégek a 86. percben egyenlíteni tudtak, és ráadásul a mérkõzés utolsó percében egy szerencsétlen öngóllal a vendégek a gyõzelmet is megszerezték. Sajóvölgye Focisuli – Mezõkövesd 1-2 (1-0) SVF SE: Némedi, Pásztor, Horváth K., Palkó, Jónás, Horváth R., Tóth, Albók, Szynal, Bozik, Kovács cserejátékosok: Szemán, Rézmûves Zsiga Gyula: Mindent dicséretet megérdemelnek a ma pályára lépõ játékosaim. Szívüket, lelküket kitették a gyõzelemért, és játékban is felvették a versenyt a vendégekkel. A futball igazságtalanságának tartom, hogy a mérkõzés utolsó percében vereséget szenvedtünk. Szégyelljék magukat azok a játékosok, akik ma nem jöttek el, mert biztos vagyok abban, hogy teljes csapattal nem szenvedtünk volna vereséget.