Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

U-21: Gyõzelem a rangadón

Kiélezett találkozón tartottuk itthon a 3 pontot

U-21-es csapatunk rangadón fogadta a Mezõkövesd csapatát ma délelõtt Múcsonyban. Zabos Attila csapata az elsõ perctõl fogva masszívan védekezett, és próbált kontrákra építeni, és ez a taktika nyerõnek is bizonyult. A 39. percben egy letámadás után Strekáf ugrott ki a vendég védõk gyûrûjében, és a kapus mellett a kapuba gurított. Az elsõ játékrészben más érdemleges nem történt, voltak lehetõségei mindkét csapatnak, de gólt nem sikerült szerezni, így a félidõben 1-0-ra vezetett Zabos Attila legénysége. A 2. félidõ nagyon jól indult csapatunk számára, hiszen egy a saját 16-osunknál megszerzett labdát Strekáf passzolt egy kontra végén Kazvinszkihez, aki a kapu bal sarkába lõtte azt. A vendégek támadtak többet, de csapatunk masszívan védekezett, és a kontráink rendre veszélyt hordoztak magukban. A mérkõzés 85. percében aztán egy 18 méterrõl leadott szabadrúgással szépíteni tudott a vendég alakulat, ám egyenlíteni már nem tudtak, így csapatunk megérdemelten 2-1-re nyerte meg a mérkõzést. Putnok FC – Mezõkövesd 2-1 (1-0) Putnok FC: Meskó, Szemere, Molnár, Rézmûves, Kakuk, Marczis, Kazvinszki, Ruszó, Fábián, Strekáf, Lakatos cserejátékosok: Frecskó, Dócs, Dányi, Nestián, Tarczali, Mata, Lévai Zabos Attila: Gratulálok a csapatnak, a megbeszélt taktikát maximálisan betartották, masszív védekezés után kontrákra építettünk. Tudtuk, hogy a Mezõkövesd hasonló játékerõt képvisel, mint a Nyírsuli. A hozzáállás és a mutatott játék kiváló volt.