U-21: Vereség a Bozsik Akadémia ellen

Nem sikerült itthon tartani a 3 pontot

Zabos Attila csapata az eddig veretlen nyíregyházi illetékességû Bozsik Akadémia csapatát fogadta Múcsonyban az NB II. 7. fordulójában. A vendégek kezdték jobban a találkozót, hiszen már a 3. percben meg tudták szerezni a vezetést. A 10. percben jött az újabb bekapott gól, így nagyon nehéz helyzetbe került csapatunk a folytatást illetõen. Az elsõ félidõben sajnos alárendelt szerepet játszottunk, bár voltak lehetõségeink, de azokat nem sikerült gólra váltani, így 2-0-ás vendég vezetéssel ért véget az elsõ játékrész. A 2. játékrészben már támadóbban lépett fel Zabos Attila legénysége, és sikerült is a vendégek fölé nõni, de sajnos gólt egy kontra végén a vendégek tudtak szerzeni. Lehetõségeink rendre kimaradtak, így a vendég nyíregyházi alakulat megérdemelten vitte el a 3 pontot. Putnok FC - Bozsik Akadémia 0-3 (0-2) Putnok FC: Meskó, Szemere, Süttõ, Nestián, Kakuk, Marczis, Kazvinszki, Ruszó, Bedea, Strekáf, Lakatos cserejátékosok: Molnár, Tarczali, Dócs, Dányi, Fábián Zabos Attila: Két ellentétes félidõt játszottunk, az elsõ játékrészben teljesen alárendelt szerepet játszottunk, a 2. félidõben összeszedettebbek voltunk, de lehetõségeinket nem tudtuk kihasználni. Összességében megérdemelten nyertek a vendégek.