U-14: Vereség Szegeden

Sajnos nem sikerült a pontszerzés

Sajnos már a mérkõzés 19. percében hátrányba került csapatunk, ráadásul 3 perccel késõbb már 2-0-ra vezettek a vendéglátók. A 32. percben újabb gólt szereztek a hazaiak, így nagyon nehéz helyzetbe került csapatunk. Csapatunknak sajnos nem sikerült csak helyzetekig eljutnia. Az elsõ játékrészben nem esett több gól, így félidõben 3-0-ás hazai vezetéssel vonulhattak pihenõre a csapatok. A 2. játékrészben 2 perccel a kezdõ sípszó után újabb gólt ünnepelhettek a Szegediek. Sajnos Kócsi József csapata nem tudott váltani, ráadásul a 65. és 69. percekben a hazaiak újból bevették a kapunkat. A mérkõzés utolsó percében alakult ki a végeredmény, a vendéglátók 7-0-ára nyerték meg a találkozót. Szeol SC - Sajóvölgye Focisuli 7-0 (3-0) SVF SE: Zádori, Kovács Kornél, Bodolai, Ádám, Jobbik, Tornai, Nagy, Mészáros, Bóna, Fészki, Kovács Ruben cserejátékosok: Balogh, Jaczkó Kócsi József: Gratulálok a Szegednek.