U-17: Kiütéses gyõzelem

Zsiga Gyuláék 5-1-re nyertek

U-17-es csapatunk szintén két hetes kihagyás után léphetett pályára Egerben. Már a mérkõzés elején magához ragadta a kezdeményezést csapatunk, de az elsõ fél órában csak lehetõségekig jutottak a fiúk. Aztán a 31. percben megtört a gólcsend, Albók Zoltán szerezte meg csapatunk számára a vezetést jelentõ találatot. A 2. játékrész elején egyenlített ugyan az Eger, de ezután kiszakadt a gólzsák. Csapatunk 5 perc alatt szerzett két góllal gyorsan letörte a hazaiakat Kovács Dániel és Horváth Krisztián révén. Ezután a hazaiak kaptak két erõsen kérdõjeles büntetõt a játékvezetõtõl, de Némedi Zoltán mind a kettõt hárította. A 78. és 80. percben újabb két gólt szereztünk, ismét Kovács Dániel volt eredményes, utóbbi gólt pedig Szynal Jonatán szerezte. Csapatunk mondhatni simán hozta el a 3 pontot Egerbõl. Egri Sportcentrum SE - Sajóvölgye Focisuli 1-5 (0-1) SVF SE: Némedi, Pásztor, Sándor Á., Varga, Sándor D., Ruszó, Horváth, Alból, Szynal, Bozik, Kovács cserejátékosok: Lengyel, Jónás, Tóth, Palkó Zsiga Gyula: Helyenként tetszetõs játékkal ilyen arányban is megérdemelten nyertük meg a találkozót. A sok kihagyott helyzet miatt akár nagyobb arányú is lehetett volna a gyõzelmünk. Az egész csapatot dicséret illeti, de külön kiemelném Némedi Zoltán teljesítményét, aki 1-3-as állásnál két 11-es t is hárított.