U-21: Döntetlen Egerben

Zabos Attiláék 1-1-et játszottak

Két hét kényszerpihenõ után ma újra bajnoki mérkõzésen lépett pályára U-21-es csapatunk Egerben. Az elsõ félidõ elején több lehetõség is akadt csapatunk elõtt, de ezek rendre kimaradtak. Egy ízben a kapufát is eltalálta Zabos Attila legénysége. A meddõ mezõnyfölényt nem sikerült gólra váltani, és a játékrész második felére feljavultak a hazaiak, és fokozatosan átvették a mérkõzés irányítását. A félidõ utolsó percében sikerült is megszerezniük a vezetést teljesen megérdemelten. A 2. játékrészben egy másik csapat futott ki a pályára, nagy erõket mozgósítottunk az egyenlítés érdekében. Az erõfeszítésünket siker koronázta, hiszen Strekáf az 54. percben egalizálni tudott. Ezután már csak lehetõségekig jutott el csapatunk, ahogy a hazaiak is, így maradt az 1-1. Egri Sportcentrum SE - Putnok FC Putnok FC: Meskó, Szemere, Süttõ, Dányi, Kakuk, Marczis, Kazvinszki, Ruszó, Fábián, Strekáf, Lakatos cserejátékosok: Kónya, Dócs, Nestián, Frecskó, Lévai, Tarczali Zabos Attila: Játszottunk már jobban is, de egy kellemetlen futballt játszó Eger ellen sikerült idegenbõl elhoznunk 1 pontot. Összességében dicséret illeti a csapatot.