U-14: Vereség az MTK ellen

Kócsi Józseféknek nem sikerült a bravúr

Kócsi Józsefék U-15-ös csapatunkhoz hasonlóan sokáig jól tartották magukat. Az elsõ játékrészt jobban kezdte csapatunk, hiszen már a mérkõzés elején ziccerig jutottunk, ami sajnos kimaradt. A vendégek viszont a 20. percben nem hibáztak, és megszerezték a vezetést. Sajnos 5 perccel késõbb már 0-2 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. A félidõ további részében csapatunk jól és bátran játszott, és 2 nagy lehetõséget is sikerült kialakítani, de sajnos egyik sem érett góllá. A 2. játékrészben Kócsi Józsefék továbbra is bátran felvállalták a támadófocit, de a rutinosabb MTK-sok fõleg a széleken elfutva rendre alakították ki a helyzeteket. A 43. percben szerezték a félidõ elsõ gólját, igaz ez öngól volt, egy középre adott labdába csúszott bele Gulácsi, ami sajnos a kapunkba került. Az 50. és 53. percben újabb két gólt szereztek a vendégek, majd a 68. percben már 6-0-ra vezettek. Az utolsó percben elaludt a védelmünk, és a vendégek megszerezték a 7. góljukat, kialakítva a 07-es végeredményt. Sajóvölgye Focisuli - MTK 0-7 (0-2) SVF SE: Zádori, Fehér, Gulácsi, Ádám, Mészáros, Tornai, Bóna, Jobbik, Fehér, Fészki, Kovács Ruben cserejátékosok: Balogh, Kovács Kornél, Divinszki, Kalocsai, Szegedi Kócsi József: Egész mérkõzésen bátran játszottunk, sajnos a lehetõségeink kimaradtak, és a rutinosabb MTK megérdemelten nyerte meg a találkozót.