U-15: 0-3 az MTK ellen

Kovács Rolandék egy félidõn át jól tartották magukat

Ma délben Múcsonyban látogatott az MTK korosztályos csapata. Kovács Roland csapata az elsõ félidõben remekül védekezett, és partiban volt a fõvárosiakkal. Helyzetek adódtak mindkét oldalon, de gólig egyik csapat sem jutott el. A 2. játékrész elején hiába kezdett jobban csapatunk, mégis a vendégek szereztek gól egy kontratámadás végén. Sajnos csapatunk csak kapufáig jutott, ráadásul a 61. percben megfogyatkoztunk, Mohamedet küldte idõ elõtt zuhanyozni a játékvezetõ. Ezután csapatunknak már csak a védekezésre maradt ereje, a vendégek pedig a 71. percben pedig bombagólt szereztek, amivel már 2 gólos volt elõnyük. A 75. percben egy újabb hatalmas gól döntötte el végleg a 3 pont sorsát. A vége: 0-3. Sajóvölgye Focisuli - MTK 0-3 (0-0) SVF SE: Elek, Takács, Engelhardt, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Dávid, Barna, Mohamed, Horváth cserejátékosok: Némedi, Holló S., Holló Á. Kovács Roland: Gratulálok a srácoknak, remekül helyt álltak. Hiába vettük fel a versenyt a fõvárosiakkal, sajnos a végén a kiállítás megpecsételte a sorsunkat, a vendégek pedig két ritkán látható bombagóllal bebiztosították a gyõzelmüket.