U-15: Gyõzelem a Vác otthonában

Kovács Roland csapata zsinórban a 2. gyõzelmét aratta

Kovács Roland csapatának ellenfele eddig 6 pontot gyûjtve állt a tabella 10. helyén 3 ponttal megelõzve egyesületünket, így ezzel a gyõzelemmel sikerült megelõzni váci riválisunkat. Nagyon jól kezdõdött a találkozó a mi szemszögünkbõl, hiszen már a 2. percben megszerezte a vezetést Mohamed csapatunknak. Sajnos a félidõ derekén a hazaiak egyenlíteni tudtak, de csapatunk továbbra is irányítása alatt tartotta a mérkõzést. Ebben a játékrészben nem esett több gól, így a félidõben 1-1 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. A 2. etapban is támadólag lépett fel Kovács Roland legénysége, és az 56. minutumban siker koronázta próbálkozásainkat, hiszen Barna Krisztián megszerezte csapatunk újabb vezetõ találatát. A hazaiaknak már erre nem volt válaszuk, így megérdemelten gyûjtöttük be a 3 pontot. Vác - Sajóvölgye Focisuli 1-2 (1-1) SVF SE: Némedi, Takács, Engelhardt, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Barna, Dávid, Mohamed, Horváth cserejátékosok: Elek, Holló S., Holló Á., Demeter Kovács Roland: Egy nagyon küzdelmes mérkõzésen megérdemelt gyõzelmet arattunk, gratulálok a fiúknak, és remélem, hogy a lendület kitart a következõ hetekben is.