Lánycsapat: döntetlen az 1. fordulóban

Béres Csaba lányai remiztek a Szerencs ellen

Béres Csaba edzõ tanítványai az elsõ fordulóban léptek pályára a BAZ megyei nõi bajnokságban. Hazai pályán Szerencs csapatát fogadtuk, és fordulatos mérkõzésen 2:2-es döntetlent értünkk el! A vendégek szereztek vezetést a 12. percben Helgert Gréta nagyon szép góljával. Csapatunkat nem zavarta meg a bekapott gól, több helyzetet is kialakítottunk. A 25. percben Skaliczki Kitti lépett ki, és lõtt szépen a jobb alsó sarokba. 4 perccel késõbb Ismét Skaliczki Kitti villant meg, gyönyörû esernyõ csel után lõtt a jobb sarokba, így a félidõben vezetéssel mehettünk pihenõre. A második félidõ elején kicsit elaludtunk, ezt Helgert Gréta használta ki, és lõtt a kapunk bal alsó sarkába. Továbbra is küzdelmes volt a mérkõzés, de már újabb gól nem született, így lányaink megszerezték elsõ pontjukat a bajnokságban melyhez gratulálunk! Sajóvölgye Focisuli - Szerencs 2-2 (2-1) SVF: Kovács, Nagyfejõ, Posta, Trudics, Skaliczki, Kiss, Andó, Pólyik, Karmanóczki, Vadnai, Tóth vezetõedzõ: Béres Csaba