Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Edzõi értekezlet

3 fõ téma került elõtérbe

Megtartotta idei elsõ edzõi értekezletét egyesületünk a Hotel Lukácsban. Az értekezleten 3 fõ téma került elõtérbe, az egyesületi Bozsik program alközponti felépítése, az elektronikus edzéstervek és az egyesület szakmai felépítése. Változott a Bozsik alközpontok felépítése, ezentúl a SVF alközponthoz tartozik az SVF csoport és a KBSC csoport, a Putnok alközponthoz pedig a Putnok csoport és az Ózd csoport. Ezentúl minden pénteken egészen november végéig Bozsik tornákat rendezünk az U-6/7 és U-8/9 számára fesztivál jelleggel, míg az U-10/11 és U-12/13 számára torna jelleggel. A másik fõ téma a szakmai felépítés volt. Mivel a nyártól egyesületünk együttmûködik a KBSC-vel, így át kellett alakítani a teljes szakmai felépítést. Innentõl kezdve Kádár Zsolt szakmai igazgató munkáját segítve a Sajóvölgyét Sándor Zoltán, míg a KBSC-t Kócsi József koordinálja. Mindkét klubnál szekciókra osztották a korosztályokat, melyekben egy-egy szekcióvezetõ felügyeli a korosztályos edzõk munkáját. A harmadik téma egy elektronikus rendszer volt. Ez évtõl kezdve az edzõk kötelesek minden edzés idõpontját felvezetni egy elektronikus rendszerbe, ami a TAO-s pályázatok miatt kötelezõ!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: