U-14: Vereség Debrecenben

Kócsi József tanítványai pénteken a DVSC-DLA csapatához látogattak. Sajnos a mérkõzést a hazai csapat könnyedén nyerte meg. Már negyed óra után 2-0 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. A játékrész utolsó negyed órájában a debreceniek még 3 gólt rúgtak csapatunknak, így 5-0-ás állásnál mehettek az öltözõbe a csapatok. A 2. félidõ elején újabb két gyors gólt kapott csapatunk, a 62. percben pedig már 8-0 volt a mérkõzés állása. Az utolsó 10 percben sem álltak le a vendéglátók, újabb 3 találatot jegyezve állították be a 11-0-ás végeredményt. DVSC-DLA - Sajóvölgye Focisuli 11-0 (5-0) SVF SE: Zádori, Fehér, Gulácsi, Pogonyi, Mészáros, Fészki, Nagy, Jobbik, Kalocsai, Kónya, Kovács Ruben cserejátékosok: Balogh, Tornai, Kovács Dominik, Divinszki, Ádám, Bóna, Magyar Kócsi József: Egy nagyon jól összeszedett csapat ellen léptünk ma pályára, csak a mérkõzés 1-2 rövid szakaszában voltunk képesek helyt állni ellenük. Bízom benne, hogy a következõ mérkõzéseken több sikert fogunk elérni.