U-15: Vereség Derecenben

Kovács Roland csapata tegnap délután a DVSC-DLA csapatához a látogatott. A vendéglátók számítottak esélyesnek, hiszen eddigi 2 találkozójukból 6 pontot szereztek, a Vácot 6-0-ára, míg az MTK csapatát 3-1-re múlták felül. Ennek megfelelõen indult a találkozó, hiszen negyed óra játék után már 2-0 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. Sajnos az 1. félidõ második felében 5 perc alatt kapott 3 gólt Kovács Roland csapata, így az elsõ játékrész 5-0-ás hazai vezetéssel zárult. A 2. etapban szépíteni tudott csapatunk, az 59. percben Horváth Róbert volt eredményes. Sajnos a bekapott gólra a hazaiak 10 perc alatt 3-mal válaszoltak, így a vége 8-1. DVSC-DLA - Sajóvölgye Focisuli 8-1 (5-0) gólszerzõ: Horváth SVF SE: Némedi, Takács, Holló Á., Gulyás, Farkas, Engelhardt, Pogonyi, Barna, Dávid, Mohamed, Horváth cserejátékosok: Elek, Holló S. Kovács Roland: A mai mérkõzésen sok volt a hiányzónk, ennek ellenére a hazai alakulat teljesen megérdemelten nyert még ilyen arányban is. Úgy gondolom, hogy kimagaslanak a mezõnybõl, más sebességben játszották a futballt , mint mi.