U-15: Vereség a fraditól

Kovács Rolandék az utolsó percekben kaptak ki

A múlt heti Diósgyõri vereség után (ahol már 2 góllal is vezettünk) tegnap a tavalyi Nyugati csoport bajnoka, az FTC volt csapatunk ellenfele. Nem Kovács Roland csapata volt a találkozó esélyese, mégis jobban kezdte a találkozót, mint a vendég alakulat. Dávid Tihamér révén a 30. percben sikerült megszerezni a vezetést. Ebben a félidõben már nem is esett több gól, így hazai vezetéssel vonultak pihenõre a csapatok. A 2. játékrészben sajnos egyenlíteni tudott a fradi, és a mérkõzés utolsó percében a gyõzelmet érõ gólt is megszerezték, így 3 ponttal távozhattak Múcsonyból. Sajóvölgye Focisuli - FTC 1-2 (1-0) gólszerzõ: Dávid Tihamér SVF SE: Némedi (Elek 55'), Takács, Márián, Gulyás, Farkas (Vécsei 60'), Engelhardt, Pogonyi, Barna, Dávid, Mohamed, Horvtáth Kovács Roland: Nem tudom elmarasztalni csapatomat a vereség után, végig nagy akarással és jól játszottunk. Sajnos az utolsó percekben kapott góllal vereséget szenvedtük, de a döntetlen igazságosabb lett volna.