U-17: Döntetlen Mátészalkán

Zsiga Gyuláék 1 pontot szereztek

U-17-es csapatunk is új edzõvel vágott neki a 2014/15-ös NB II-es bajnokságnak, nyáron Kócsi József helyét Zsiga Gyula vette át. Múlt héten az I. fordulóban nem lépett pályára csapatunk, így Mátészalkán lépett pályára elsõ ízben Zsiga Gyula legénysége. Az elsõ félidõben egészen a 43. percig nem esett gól, ekkor a hazai alakulatnak sikerült bevennie a kapunkat. A 2. játékrészben csapatunk átvette a mérkõzés irányítását, és a 75. percben Lázi László góljával sikerült egalizálni az eredményt. Mátészalka - Sajóvölgye Focisuli 1:1 (1:0) Albók - Pásztor, Palkó, Sándor Á., Sándor D - Pintér, Horváth(Lengyel), Lázi - Szylan,(Lippai) Bozik, Kovács gsz: Lázi jók: Sándor Á, Lázi, Bozik Zsiga Gy: A mai mérkõzésnek két pozitívuma volt. Az egyik, hogy nem kaptunk ki, ami az akaratnak volt köszönhetõ, mert játékban messze elmaradt a csapat attól, amire igazán képes. A másik pedig, hogy Lázi Laci góllal tért vissza .