Edzõmeccs Kazincbarcikán!

U-21-es és U-17-es csapatunk is pályára lépett!

Zabos Attila és Zsiga Gyula legénysége is Kazincbarcikára látogatott, hogy megmérkõzzön az ottani U-21-es illetve U-17-es csapattal. Mindkét mérkõzésen csapataink diadalmaskodtak. U-21: KBSC - Putnok FC 2-3 (1-1) gsz: Strekáf 2, Kánya Putnok FC: Meskó - Dócs, Dányi, Kakuk, Szemere - Kánya, Nestián, Kazvinszki, Fábián - Lakatos - Strekáf cserejátékosok: Mata, Ruszó, Lévai, Farkas Zabos Attila: Elég korán hátrányba kerültünk, mert megilletõdötten kezdtünk. Fokozatosan sikerült játékba lendülni, és az 1. félidõ végére ez gólban is megmutatkozott. A 2. játékrészben is a KBSC birtokolta többet a labdát, viszont kapura mi voltunk veszélyesebbek. A labdaszerzések után 2-3 gyors húzásból rendre az ellenfél kapuja elé tudtunk kerülni, ezekbõl Strekáf 2 gólt is szerzett. Az utolsó 10 percben 1 gólra feljött a Barcika, de egyenlíteni már nem tudtak. Szándékosan kevesebb cserével játszottam készülve a jövõ héten induló bajnokságra. Többnyire elégedett voltam a látottakkal, a hibákra még van egy hetünk, hogy kijavítsuk. U-17: KBSC - Sajóvölgye Focisuli 3-5 (2-1) gsz: Pásztor, Horvtáh, Sándor Á., Kovács, Lengyel SVF SE: Albók - Pásztor, Jónyer, Molnár, Sándor D. - Horváth, Sándor Á., Bicskey, Kovács - Bozik, Szinal cserejátékosok: Lengyel, Jónás, Kótai Zsiga Gyula: Az elsõ játékrészben korán vezetést tudtunk szerezni, ám két buta hibából a hazaiak átvették a vezetést. A 2. játékrészben már jobban kihasználtuk a lehetõségeinket, 4 gólunkra a KBSC csak 1-gyel tudott válaszolni. A mérkõzés jól szolgálta a felkészülést, de van még min javítani.