U-10: 2. hely Egerben!

Sajnos a döntõben alul maradtunk!

Az elsõ félidõ elején rögtön megszerezte a vezetést csapatunk Magyar Máté góljával, ám az Eger pár perc múlva egyenlíteni tudott. A mérkõzés 13. percében Réti Levente jóvoltából ismét nálunk volt az elõny, de a félidõ utolsó percében a Plútó ismét csak egalizálni tudott. A 2. játékrészben csak helyzetekig jutottak a csapatok, de a legnagyobb helyzet Vajda Botond elõtt adódott, ám bal oldalról leadott lövése ha centikkel is, de elkerülte a kaput. Jöhettek a büntetõrúgások, ahol csapatunk is és az Eger is elhibázott 1-et, így maratonira nyúlt a párbaj, amit végül 8-7 arányban a hazaiak tudtak megnyerni. Sajóvölgye Focisuli - Eger Plútó 2-2 büntetõkkel 7-8 gsz: Magyar, Réti Végeredmény: 1. Eger Plútó 2. Sajóvölgye Focisuli 3. Csepel FC A gólkirályi címet Bottlik Bernát nyerte el 16 góllal! Szabó István: Nagyon hosszú torna volt, aminek a végén a srácok már nem tudtak maximálisan koncentrálni. Nagyon sikeresen ítélem meg az eredményt, sajnos az utolsó meccsen a szerencse nem mellettünk állt, és ez döntõnek bizonyult.