NB II: 3 pont Ebesen!

1 gyõzelem - 1 vereség

U-17-es csapatunk ellenfele agresszívan futballozott, nem volt könnyû dolga Kócsi József legénységének, ám a mérkõzés végére sikerült egyértelmûvé tenni a két csapat közötti különbséget. Az 1. játékrészben viszonylag korán sikerült vezetést szerezni, már a 8. percben Frecskó góljával elõnyhöz jutott csapatunk. A félidõ végén Lakatosnak sikerült megduplázni az elõnyt, így megnyugtató, 2 gólos vezetéssel mehetettek szünetre a fiúk. A 2. játékrészben már nem tanúsított akkor ellenállást az ellenfél, így sorba potyogtak a gólok. Elõbb Dócs és Polónyi talált be szûk 5 percen belül, majd a 60. és 70. percekben Fábián és Ruszó volt eredményes. A 74. percben Frecskó megszerezte önmaga 2., csapatunk 7. gólját. A hazaiak csak egyszer tudtak válaszolni, így a vége 7-1 lett csapatunknak. U-17: Ebes - Sajóvölgye Focisuli 1-7 (0-2) SVF SE: Polónyi, Pásztor, Dányi, Nestián, Dócs, Marczis, Lakatos, Ruszó, Sándor, Frecskó, Fábián cserejátékosok: Jónás Kócsi József: Ellenfelünk agresszívan, keményen védekezett, de fokozatosan felõröltük õket, így a végén sikerült könnyedén nyernünk. A két csapat közötti különbség a számokban is megmutatkozik. U-21-es csapatunknak nem sikerült ilyen jól a szezonzáró találkozó. Már az 1. minutumban vezetés szerzett az ebesi alakulat, és az elõnyt a félidõ vége elõtt meg is tudták duplázni. A 2. játékrészben újabb két gólt szerezve a 60. percben már 4-0 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. Csapatunk az utolsó 20 percre feltámadt, elõbb a 70. percben Strekáf, majd Lengyel Martin volt eredményes. Sajnos több gólt nem sikerült szereznünk, így a hazaiak 4-2 arányban megnyerték a találkozót. U-21: Ebes - Putnok FC 4-2 (2-0) Putnok: Meskó, Vass, Strekáf, Makó, Molnár, Tarczali, Kakuk, Tóth, Szemere N., Lengyel, Beri cserejátékosok: Bene, Goda vezetõedzõ: Szabó János Gratulálok mai ellenfelünk gyõzelméhez, motiváltak voltak és erõsebbek, mint õsszel! Ma ennyire voltunk képesek, 0-4-rõl nem volt könnyû szépíteni, de jobb koncentrációval és némi szerencsével (két kapufa, sok kihagyott helyzet) akár a döntetlenre is alakulhatott volna a végeredmény!