NB I: Két vereség a Kecskemét ellen!

Nem sikerült pontot szerezni a záró fordulóban!

Sajnos nem sikerült pontot szerzeni egyik csapatunknak sem a jóval esélyesebb Kecskemét ellen. Ennek ellenére megsüvegelendõ tény, hogy csapataink a múlt heti Vác elleni két döntetlennek köszönhetõen akkor is bent maradtak volna az elsõ osztályban, ha az Eger csapatát nem zárják ki félévkor! U-14-es csapatunk sokáig jól tartotta magát a tabella 3. helyezettje ellen, és teljes teljes mértékben egyenrangú ellenfele volt a kunsági csapatnak. Az elsõ félidõ gól nélküli döntetlennel zárult, ám a 2. játékészben a vendégeknek sikerült háromszor betalálniuk, míg Koszta Péterék csak helyzetekig jutottak. U-14: Sajóvölgye Focisuli - Kecskemét 0-3 (0-0) SVF SE: Némedi, Takács, Gulácsi, Fehér, Engelhardt, Vécsei, Dávid, Barna, Gulyás, Pogonyi, Haroune cserejátékosok: Holló S., Holló Á., Demeter Koszta Péter: Végig egyenrangú ellenfelei voltunk a vendég csapatnak. A 2. félidõben két védekezési hibát kihasználva eldöntötték a 3 pont sorsát. Gratulálok a fiúknak az egész évben nyújtott remek teljesítményükhöz! U-15-ös csapatunk is jól tartotta magát az esélyesebb Kecskemét ellen, az elsõ félidõ ugyanúgy 0-0-ás döntetlennel zárult, mint U-14-es csapatunk mérkõzésén. A 2. játékrészben a vendégek felõrölték csapatunkat, és megérdemelten szerezték meg a 3 pontot 4 lõtt góljukkal. U-15: Sajóvölgye Focisuli - Kecskemét 0-4 (0-0) SVF SE: Albók, Gellérfi, Horváth, Molnár, Tóth, Sándor, Varga, Lippai, Lengyel, Palkó, Márián cserejátékosok: Némedi Zsiga Gyula: A vendégek megérdemelten nyerték meg a mérkõzést, de a gólkülönbséget túlzónak találom. Gratulálok a srácoknak a bent maradáshoz!