NB II: Két gyõzelem a Tiszaújváros ellen!

Mindkét csapatunk otthon tartotta a 3 pontot!

U-17-es csapatunk ellenfele a 37. percig tartotta magát, ekkor Lakatos Csaba révén megszereztük a vezetést. Ez a gól meghozta a lendületet, a félidõ vége elõtt további két találatot szerezve magabiztos 3-0-ás elõnnyel mehettek pihenõre a fiúk. Mindkét gólt Sándor Áron jegyezte. A 2. játékrészben Frecskó 2 góljára és Kovács Dániel találatára csak egyszer tudtak válaszolni a vendégek, így 6-1-es sima gyõzelemnek örülhetett Kócsi József csapata. U-17: Sajóvölgye Focisuli - Tiszaújváros 6-1 (3-0) SVF SE: Polónyi, Pásztor, Dányi, Nestián, Dócs, Marczis, Lakatos, Ruszó, Sándor, Frecskó, Fábián cserejátékosok: Bicskey, Kovács, Bozik, Mata Kócsi József: Gratulálok a fiúknak, sok szép helyzetet dolgoztunk ki, és ezekbõl szép gólokat is szereztünk. Megérdemelten tartottuk otthon a 3 pontot. U-21-es csapatunk mérkõzésén az 1. félidõben nem esett gólt, tapogatózás folyt a pályán. A 2. játékrész elején sikerült Tóth Szabolcs révén megszerezni a vezetést, de elaludtak a srácok, és 1 percre rá már egyenlíteni is tudott a vendég alakulat. Az 59. percben Makó Bence állította be a 2-1-es végeredményt, így Szabó János csapata is gyõztesen hagyhatta el a pályát. U-21: Putnok FC - Tiszaújváros 2-1 (0-0) Putnok: Bene, Vass, Strekáf, Makó, Meskó, Goda, Kakuk, Tóth, Szemere N., Lengyel, Beri cserejátékosok: Molnár, Farkas Szabó János: A sok kihagyott ziccer következtében szorossá tettük a találkozót. Jó alkalom volt a 90' mindazoknak, akik eddig kevesebbet játszottak! Jók: Tóth Sz.,Szemere N., Lengyel M., Strekáf Cs.